گرفتن اقامت ترکیه | اقامت توریستی | وطن داشی یا اقامت دائم | چالیشما ایزنی یا اجازه کار
نمایش 8 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      mehrnoosh ahmadiAhmadi
      مدیر

بله هم اقامت موقت هم اقامت دائمی .

رضا سجادی
      میهمان

چه فرقی بین اقامت دائم و اقامت موقت هست؟

mehrnoosh ahmadiAhmadi
        مدیر

اقامت موقت یکساله است وبعد از اتمامش میتونید تمدیدش کنید.ودر واقع اقامت توریستی بهش میگن .
        اقامت دائم اقامت همیشگی است وبهش وطن داشی میگن و شما پاسپورت ترک میگیرید .

ژیلا شهناییمریم
      میهمان

اقامت توریستی رو چه جوری میشه گرفت ؟ چه مدارکی لازمه؟

Morteza
      میهمان

سلام من يه اتباع عراقي هستم ميشه توضيح بديد چه راههايي هست كه من ميتونم شناسنامه تركيه رو بگيرم بيزحمت آسونترين راه رو به من بگيد مثلا باخريدخونه به قيمته 600مليون تومن ميتونم پاس تركيه بگيرم ؟؟؟

hani sdthani sdt
      مشارکت کننده

اقامت ترکیه در حال حاضر ماشالا دیگه از مسافرت و اقامت داخلی راحت تره. بهتره که فقط خوب راجع به روشها و شرایطش تحقیق کنیم. بنده الان خودم 3 سال هست که مقیم ازمیر هستم. اصلا هم فکر نمیکردم به این راحتی ممکن باشه. دوستان فقط با توجه به شرایطتون روش مهاجرتتون رو انتخاب بکنید. این نکته خیلی مهمه.

سینا مومنیسینا مومنی
      مشارکت کننده

بنظرم یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت ترکیه هست. چیزی که من خودم تجربه کردم و البته تو طول این مسیر از یک مرکز تخصصی خدمات مهاجرت کمک گرفتم. در مجموع گرفتن اقامت ترکیه نسبت به بقیه کشورهای اروپایی خیلی ساده تر و راحت تره. فقط شما باید بدونید که از چه طریقی میخواید اقدام به مهاجرت کنید و کدوم روش براتون مناسب تره. همین.

فرشید سمیعیفرشید سمیعی
      مشارکت کننده

k

رایان میرزارایان میرزا
      مشارکت کننده

سلام من خودم برای کار های مهاجرتم از موسسه رویال مهاجرت

کمک گرفتم
      مطمئنان میتونن به شما هم کم کنن.

روزبه بهرامروزبه بهرام
      مشارکت کننده

سلام رایا
      من دنبال ی موسسه هستم کمک بگیرم. واقعا رویال مهاجرت
      خوبه؟

مهرآیین مخبریمهرآیین مخبری
        مشارکت کننده

می تونید از سایت دکتر مخبری برای این کار استفاده کنید که می تونه کمک کنه تا در مسیر مهاجرت بتونید راحت تر گام بردارید و به مشکلات کمتری بربخورید.
        drmokhberi.com

نمایش 8 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.