نمایشگاه های ترکیه

نمایشگاه های ترکیه

نمایشگاه های ترکیه

کشور ترکیه یکی از ده کشور برتر دنیا از لحاظ جذب گردشگر است اما آیا این گردشگران تنها بواسطه تفریحات و دیدنی های این کشور ، آنرا به عنوان مقصد خود انتخاب میکنند ؟ ترکیه از هر ترفندی برای جذب توریست بهره می گیرد چون برنامه ریزی دولت مردان ترکیه برای کسب درامد از گردشگری ، بسیار جدی دنبال می شود . یکی از مواردی که ترکیه ، در این راستا از آن بهره میگیرد ، برپایی نمایشگاه های متنوع است . نمایشگاه های ترکیه در واقع یک تیر و دو نشان هستند : در این نمایشگاه ها هم تولیدات داخلی به فروش میرسد و هم گردشگرانی با عنوان بازدیدکنندگان نمایشگاه به این کشور وارد می شود و منافع یک گردشگر معمولی و شاید بیشتر را برای ترکیه به همراه دارند .

نمایشگاه های کشور ترکیه در عناوین مختلف و در ایام سال برگزار می شود و همین موضوع رونق تور ترکیه را در تمام ایام سال حفظ می کند . علاوه بر حضور صادر کنندگان و وارد کنندگان در نمایشگاهها ، مردم عادی نیز در این نمایشگاه ها شرکت می کنند . برای مثال اگر در نمایشگاه ابزار آلات صنعتی و کشاورزی آنتالیا ، افرادی متخصص شرکت می کنند ، اما در نمایشگاه های لباس ترکیه مانند نمایشگاه کودک و مادر ، بیشتر خریدارانی را می بینید که قصد تهیه سیسمونی دارند و برای خرید نمایشگاه را انتخاب کرده اند و نه آشنایی با صنایع مدرن .
ترکیه با برپایی نمایشگاههای مختلف ، به راه دیگری برای جذب گردشگر دست یافته است اما دور از انصاف است که بگوییم تمام منافع نمایشگاه های ترکیه ، تنها به این کشور می رسد . عرضه کنندگان کالاهای مختلف با اجاره غرفه در نمایشگاههای بین المللی ترکیه ، فرصت معرفی خود را دارند و البته خریداران نیز میتوانند با قیمت مناسب تر در تنوع بالاتر خرید کنند.
میزبانی نمایشگاه های ترکیه معمولا بر عهده شهرهای ازمیر ، استانبول ، آنکارا و آنتالیاست . اغلب نمایشگاه های آموزشی ترکیه در آنتالیا و اکثر نمایشگاه های عرضه کننده کالا در استانبول برپا میشود . لیست نمایشگاه های ترکیه به راحتی در سایت مخصوص قابل مشاهده است و تقویم نمایشگاه های ترکیه ۲۰۱۸ شما را در برنامه ریزی برای رزرو تورهای نمایشگاهی ترکیه کمک می کند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید