آنکارا

راه اندازی کسب و کار در ترکیه

راه اندازی کسب و کار در ترکیه

از آنجاییکه در کشور ترکیه با سرمایه‏ گزاران خارجی با اصول عدم تبعیض و رفتار برابر برخورد می‏شود، حقوق و مسئولیتهایی که برای سرمایه‏ گزاران داخلی اعتبار دارد، برای سرمایه‏ گزاران خارجی نیز معتبر است. هیچ مقرراتی که برای ثبت یک شرکت خارجی وجود یک شهروند ترک را در سهام یا مدیریت آن اجباری نماید وجود ندارد. به عبارت دیگر، یک شرکت می‏تواند با ۱۰۰ {۳۶c19f3138bae0279fee30d5e04f4f2500640a2c4c26df5aeb6c7a6dc7bb39d8} سرمایه خارجی ثبت شود. تقریباً تمامی حوزه‏ها برای سرمایه‏ گزاری خارجی آزاد است. 

در کنار تغییر “سیستم کنترل” به “سیستم نظارت” و در سایه از میان برداشته شدن امور زاید مربوط به ثبت شرکت سرمایه‏ گزاران داخلی و خارجی، از دید سرمایه‏ گزاران خارجی، امور ثبت شرکت در حد بسیار زیادی آسان شده است.

تمامی مراحل راه اندازی کسب و کار در ۶ مرحله جمع آوری شده و برای هر کدام از آنها چند روز زمان نیاز داریم و چه هزینه ای را باید انجام دهیم در داخل این فایلها گنجانده شده اند.

مرحله اول به موضوع ثبت شرکت در ترکیه می‏پردازد.

در دومین مرحله نیاز به اخذ مجوز برای موضوعی که شما می‏خواهید در آن موضوع سرمایه‏ گزاری کنید بررسی شده است.

در مرحله سوم اخذ مجوز کار و نیاز به آن بررسی شده و مراحل آن با مدت زمان لازم و هزینه ‏های آن ذکر شده است.

مرحله چهارم وجود یا عدم وجود نیاز به ارزیابی زیست محیطی را بررسی و بدان پاسخ داده است

در مرحله پنجم به بررسی مکان انجام کار از نظر ساخت و ساختمان و اینکه آیا این ساختمان دارای قابلیت‏های لازم برای انجام این نوع کسب و کار می‏باشد یا نه انجام می‏شود.

و در مرحله ششم به اتمام کلیه مراحل و صدور مجوز شروع به کار پرداخته است.
منبع turkeyjob

#کسب_کار #بیزینس #ترکیه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید